Warszawa, ul. Żegańska 21/23 04-713 Warszawa
Umów się: +48781521131
aloha@mateuszjasinski.pl

Ruszyły zapisy na Wings For Life. Dołącz do mojej drużyny!

Przed nami 5. edycja Światowego Biegu. W zeszłym roku limit miejsc w Poznaniu został wyczerpany, dlatego nie warto zwlekać… Marzy mi się również, abyśmy pobiegli razem! Z tego powodu montuję ekipę, która będzie chciała wystartować pod skrzydłami drużyny, którą poprowadzę.

Warunki udziału w drużynie TrenerBiegania.pl Mateusz Jasiński na Wings For Life:

  • bierzesz (inspirujesz) ze sobą co najmniej jedną osobę!
  • zatańczysz z nami na rozgrzewce,
  • będziesz regularnie trenować,
  • zrobisz z nami trochę dobra… w jaki sposób? O tym dowiesz się niebawem.

Zapraszam absolutnie każdego, kto biega lub… jeszcze nie zaczął. Celem naszego startu nie jest rywalizacja. Naszym celem jest przeżycie niesamowitej przygody i pomoc potrzebującym. Co ważne: nie musisz biec z nami w Poznaniu. Jeśli planujesz start np. w Mediolanie, to również możesz biec pod sztandarem naszej drużyny!

Jak do nas dołączyć?

  1. Zapisz się do biegu pod tym linkiem.
  2. Tuż po dokonaniu rejestracji dołącz do naszej drużyny: “Drużyna Dobrej Mocy“.
Jeśli w to wchodzisz, to… dodaję Cię do mojej tajemnej listy mailowej i… konsekwentnie przygotowujemy się do przyszłego roku.

Co nowego w 2018?

Jak zawsze Wings for Life World Run gwarantuje niezapomnianą atmosferę. Samochody Pościgowe, w których ponownie znajdą się gwiazdy sportu, we wszystkich oficjalnych lokalizacjach będą stanowiły ruchome „linie mety” kolejno doganiające uczestników i kończące ich bieg. W 2018 roku odbędzie się o wiele więcej Zorganizowanych Biegów z Aplikacją. W Selfie Run można wystartować samemu, ale można też stworzyć grupę, aby razem cieszyć się atmosferą tego biegowego święta. Można też wykorzystać okazję i wybrać się w miejsce, gdzie odbędzie się bieg z aplikacją, w miejsce, które zawsze chciało się odwiedzić. To bieg dla wszystkich – nie trzeba mieć żadnego doświadczenia żeby w nim wystartować. Wystarczy chcieć się dobrze bawić!

Wings for Life World Run zachęca ludzi o różnym poziomie sprawności do ścigania się – zarówno tych zaczynających od zera, jak i sportowców światowej rangi. Samochody Pościgowe – także te wirtualne – sprawiają, że dla każdego ten bieg jest indywidualnym przeżyciem. Każdy może go ukończyć i wszyscy jego uczestnicy są częścią światowej społeczności biegaczy skupiającej się na czynieniu dobra. 100% wpisowego i datków bezpośrednio trafia na badania nad rdzeniem kręgowym.