Warszawa, ul. Żegańska 21/23 04-713 Warszawa
Umów się: +48781521131
aloha@mateuszjasinski.pl

Wydałem książkę, którą… trzeba robić! :) #ŻyjBardziej

ŻYJ BARDZIEJ – 30 dniowe wyzwanie, które zmieni Twoje życie.

Książka “Żyj Bardziej” (którą wysyłam na dniach!) to książka dla ludzi czynu, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu oraz szukają naturalnej możliwości rozwoju. Żyj Bardziej to książka, którą trzeba… robić. O co chodzi?

Mateusz Jasiński: “Od zawsze priorytetem w moim życiu był rozwój. Jeśli chcesz być dobrym nauczycielem niezależnie od tego, czego uczysz, potrzebujesz dobrych narzędzi do rozwoju. W pewnym momencie swojego życia zauważyłem, że kolejne książki, szkolenia, warsztaty są niewystarczające nie tylko w moim przypadku, ale i w przypadku moich podopiecznych. Dzisiejszy człowiek przytłoczony ogromną ilością informacji, nie wie jak zamienić informacje na wiedzę, a wiedzę na mądrość. Co gorsze nawet najlepsza wiedza, ale niewykorzystywana w praktyce jest tylko kolejnym bagażem, który musi nosić nasza głowa. Byłem zmęczony tym faktem, że po lekturze kolejnej genialnej książki czy świetnego warsztatu nie wprowadzam mądrości w życie. Czegoś mi w tym wszystkim brakowało.

W pewnym momencie swojego życia przeżywałem spory kryzys. Potrzebowałem zmian i… stworzyłem sam dla siebie wyzwanie. Na bazie swoich doświadczeń i najlepszych nawyków od ludzi, którzy dużo zmienili w moim życiu, postanowiłem rzucić sobie wyzwanie i zadałem sobie pytanie: co potrzebuję robić codziennie, aby niezależnie od okoliczności moje samopoczucie było na wysokim poziomie? Na mojej liście znalazło się 15 prostych zadań, które postanowiłem konsekwentnie wprowadzać w życie. Po 30 dniach efekty były tak dobre, że postanowiłem podzielić się tym wyzwaniem z moją społecznością. W wyzwaniu wzięło udział ponad 300 osób, a efekty i informacja zwrotna przerosły moje oczekiwania.

Gdzieś wewnętrznie czuję, że dzisiejszy świat nie potrzebuje już kolejnych gwiazd, bohaterów, autorytetów. Czuję, że każdy z nas potrzebuje na nowo odnaleźć autorytet w SOBIE. Zamiast szukać ideałów na zewnątrz, skierujmy swoją uwagę na siebie. Książka Żyj Bardziej to… 15 prostych zadań, które realizujesz przez miesiąc. Siła tych praktyk ma potężną sprawczość. I co najlepsze – nie odkrywam nimi Ameryki. Naprawdę nie trzeba wymyślnych metod i cudownych recept, aby dokonać spektakularnych zmian w swoim życiu. ALE! Żeby to się stało, musimy mieć więcej czasu dla siebie i powinniśmy ŻYĆ BLIŻEJ NATURY, bo to ona jest źródłem prawdziwej mocy.

Przywracam mądrość naszych przodków i osadzam ją w naszych realiach. Odkopuję sprawdzone sposoby. Mam misję pokazania każdemu człowiekowi, że życie to potężny dar i naprawdę od nas samych zależy, jak się będzie układać, choć… nie zawsze się układa tak, jak byśmy chcieli. I wiem, że to wszystko brzmi jak obietnica. Możesz mi wierzyć lub nie, ale nigdy nie chciałem być sprzedawcą marzeń, za to zawsze chciałem sprzedawać coś, co działa, w co wierzę i co sprawdziłem na sobie.

Życzyłbym sobie, aby ta książka była dla Ciebie czymś więcej niż tylko zbiorem liter. Chciałbym, aby stała się Twoim nauczycielem, który pomoże Ci ukończyć moje autorskie wyzwanie pod tytułem „Żyj Bardziej”.

Rób. Działaj. Zmieniaj się. Jeśli tylko dotrwasz – gwarantuję, że Twoje życie się zmieni. Na jakim poziomie? To słodka tajemnica. Zapewniam jednak, że warto i ostrzegam, że konsekwencja w realizowaniu wyzwania wywróci korzystnie Twoje życie do góry nogami.

Aloha,

Mateusz Jasiński

>>>>KUP.<<<<