Warszawa, ul. Żegańska 21/23 04-713 Warszawa
Umów się: +48781521131
aloha@mateuszjasinski.pl

Zaufali mi

Mateusz Jasiński

Mówca motywacyjny, nauczyciel ruchu, doktor akupunktury i pasjonat Medycyny Chińskiej.

Wspólpracuję z firmami z branży FMCG, healthcare, marketingu, e-commerce, IT, dla których pracowników prowadzę ruchowe warsztaty motywacyjne oraz grupowe lekcje ruchu, jak również przygotowuję ich do startów grupowych w zawodach sportowych.

Na co dzień pracuję także z klientami indywidualnymi nad holistycznym wsparcien zdrowia – ruchem, żywieniem, medytacją oraz kontaktem z naturą.

Cel dzisiejszego człowieka? Odzyskanie harmonii w umyśle, zdrowia w ciele i spokoju w duszy.

Zaufało mi już kilkadziesiąt firm, m.in.:

MEDYCYNA CHIŃSKA

Byłem zmęczony zależnością od medycyny konwencjonalnej, która skupia się na objawach, a nie przyczynach. To skłoniło mnie do podjęcia studiów medycyny chińskiej. Obecnie jestem doktorem akupunktury oraz studentem toistycznej medycyny chińskiej pod okiem mistrza Zhang. Taoistyczna medycyna chińska jest holistyczną formą leczenia, gdzie bierze się pod uwagę całe ciało i umysł pacjenta; leczy się przyczynę, a nie objawy choroby. Jest oparta na filozofii taoistycznej i bazuje na kanonie medycyny chińskiej Żółtego Cesarza; dotyka zagadnień kosmologii; kieruje się zasadą równowagi yin i yang oraz regułą Pięciu Elementów

MOVEMENT

Współpracuję z olimpijczykami, prezesami dużych firm, jak i ze zwykłymi ludźmi. Moją obsesją jest dawanie ludziom narzędzi, które umożliwiają im odkrywanie ich potencjału. Wierzę głęboko w to, że każdy z nas jest dla siebie najlepszym nauczycielem – niestety w erze natłoku informacji i wiecznego pośpiechu zatraciliśmy kontakt z naturą i samym sobą. Pomagam ludziom w osiąganiu ich celów niezależnie od tego czy ich marzeniem jest kwalifikacja olimpijska czy osiągnięcie wewnętrznego spokoju.

OFERTA WARSZTATOWA

Jak dbać o rozwój ciała i realizację celów na codzień?


Jak osiągać równowagę umysłu 
po pracy?

Jak regenerować się i bawić w ruchu?

ODŁĄCZENI OD NATURY

Autorskie warsztaty motywacyjne
Żyj Bardziej 

Warsztaty grupowe wykorzystujące wiedzę zaczerpniętą z kilkunastoletniej praktyki pracy z ciałem i sportem oraz studiów tradycyjnej medycyny chińskiej i akupunktury. Proponujemy spotkanie, które zmienia punkt patrzenia na codzienny „zdrowy tryb życia”. Praktyki na warsztacie są rozwinięciem treści książki i wyzwania „Żyj Bardziej”, które zmieniło życie blisko 1500 osób.

ZAREZERWUJ TERMIN / WEBINAR ONLINE
BUDOWANIE WIOSKI

Grupowe lekcje ruchu Movement Practice

Grupowe lekcje ruchu pozwalają na rozwój ruchowy w formule współpracy i zabawy pomiędzy uczestnikami oraz zaskakująco wymagający, holistyczny rozwój ciała oraz umysłu, który jest kluczowy dla realizacji założonych celów: zawodowych, sprawnościowych oraz osobistych.

ZAREZERWUJ TERMIN / WEBINAR ONLINE
ROZWÓJ OSOBISTY

Indywidualne plany rozwoju
sprawności

Zindywidualizowane plany rozwoju sprawności przygotowane w formule online na każdy tydzień założonego czasu rozwoju. Po wypełnieniu ankiety, plan jest dopasowany do uczestnika. Skupiamy się na celach i możliwościach, a aby móc je osiągnąć nauczyciel udostępnia uczestnikowi narzędzia, dzięki którym może nieustannie pogłębiać możliwości swojego ciała i umysłu.

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ ONLINE